Je načase dať si pohoff!

21.04.2016

Aj keď sa hovorí, že práca šľachtí, každý z nás by si mal čas od času nájsť chvíľku pre seba. Jednoducho hodiť všetky starosti za hlavu, na nič nemyslieť a užiť si zaslúžený relax. Lenže ono to nie je len tak, že áno? Naše „odpočinkové“ plány nám často nevychádzajú, pretože naše okolie od nás stále niečo vyžaduje. Všetko „horí“ a človek sa len tak nezastaví. My sme sa preto rozhodli vziať odpočinok do vlastných rúk a poslať vás na nezabudnuteľný víkend mimo civilizáciu.

Dostaneme vás na miesto, kde zabudnete na všetky ruchy veľkomesta, sivé paneláky alebo neodbytné pracovné schôdze. Pošleme vás do srdca prírody, kde sa budete starať maximálne o to, či si dať prepečenú krkovičku alebo chrumkavé stehienko. Poznáte PE-POff! Miesto, kde budete môcť pokojne vypnúť a dať si konečne pohoff.

Kde to všetko začína? No predsa na našej stránke, kde sa dozviete, ako sa zapojiť do súťaže. PE-POff za to stojí! Aby ste boli trochu v obraze, tak vám toto úžasné miesto trochu priblížime.

shutterstock_347767937

Váš nezabudnuteľný víkend začne v úžasnej chate ďaleko od mestských ruchov. Pokojne sa ubytujete, hodíte starosti za hlavu a pohoda môže začať… Nebojte sa, nuda to rozhodne nebude! Pripravili sme pre vás totiž skvelý program, vďaka ktorému sa konečne odreagujete.

PE-POff navštívia aj osoby s pozoruhodnými talentami, aby vám váš pobyt maximálne spríjemnili. Jednou z nich bude profesionál na grilovanie, ktorý vám nielen pripraví to najlepšie mäso i zeleninu, ale tiež vás zasvätí do osvedčených grilovacích techník, ktorými budete môcť oslniť svoju rodinu alebo priateľov. Grilovanie tu skrátka nesmie chýbať!

Medzi návštevníkov sa zaradia aj majstri ohňa so svojou fantastickou ohňovou show, ktorí vám ukážu, ako veľmi sú zapálení do toho, čo robia. Skrátka si pokojne posedíte pri ohni a do neba budú šľahať plamene. No povedzte sami, neznie to výborne?!

To ale ešte nie je všetko. Milovníci divočiny a vášniví cestovatelia POZOR! Na vás čaká nezabudnuteľný kurz, ktorý vás prevedie niekoľkými základnými krokmi, ako prežiť v skutočnej divočine. Dozviete sa, ako si poradiť v nečakaných situáciách, pri ktorých môže ísť o život.

shutterstock_316467362_2

Nech už vás príroda láka alebo nie, určite si odpočiniete a poznáte niečo nové. PE-POff už čaká len a len na vás, tak si dajte konečne pohoff a pokojne vypnite.

Nenechajte si uniknúť nové články