Súťaž PE-POff

27.07.2016

Tiež máte občas pocit, že máte všetkého nad hlavu a potrebujete vypnúť a dopriať si poriadny odpočinok? Nie ste sami. Práve preto PE-PO usporiadalo pre svojich fanúšikov súťaž, kde bol hlavnou výhrou tzv. PE-POff. Teda víkend na mieste, kde bolo možné zabudnúť na všetky starosti, vyčistiť si hlavu a aspoň na chvíľu zabudnúť na okolitý svet.

Do súťaže sa zapojilo mnoho z vás a vybrať zo zaslaných fotografií tie najlepšie bola skutočne neľahká úloha. Po dlhom zvažovaní bolo nakoniec vybraných celkovo 15 výhercov, ktorí v sprievode svojich najbližších navštívili jeden z najkrajších statkov v Podlesí, a strávili tak s nami tri báječné víkendy.

Pre výhercu bol pripravený bohatý program. Po piatkovom príjazde čakala hostí večera a čo iné než posedenie pri táboráku s gitarou. Spomínanie na bezstarostné školské časy potešilo všetkých prítomných. Potom rýchlo spať, aby boli všetci svieži v nadchádzajúci deň.

Sobota sa niesla v duchu zábavy. Po dopoludňajšom relaxe a výdatnom obede nasledoval kurz prežitia. A nie hocijaký. Každý si mohol vyskúšať a osvojiť základné techniky prežitia v divočine. Nikdy totiž neviete, s čím sa môžete stretnúť. Navyše, trocha toho zdravého adrenalínu nikdy neuškodí.

Pe_Poff_20160611_0072-2

Na PE-POffe samozrejme nemohlo chýbať opekanie špekáčikov a poriadna grilovačka. Majster na slovo vzatý pripravil pre všetkých dokonalú hostinu a nezabudol im ani ukázať, ako si podobnú dobrotu dopriať aj doma. Nesmieme zabudnúť ani na zlatý klinec celého víkendu. Tým bola ohňová show. Tá dodala celému pobytu parádnu iskru.

IMG_4192

Všetko pekné ale raz skončí. Náš víkend skončil raňajkami v nedeľu. Ale veríme, že si naši účastníci poriadne odpočinuli a zavedú také víkendy aj do svojho bežného života. Odpočívať je predsa fajn.

IMG_4064

Nenechajte si uniknúť nové články